Pre-loader

Biz Kimiz

Hakkımızda

Değerli vatandaşlarımız, yaşadığımız bu dönemde teknolojinin önemi her geçen gün artmakta, bu dönemin farkında ve bilincinde olarak sizlere kaliteli, güvenilir ve sürdürülebilir bir hizmet sunabilmek adına şirketimizi kurmuş bulunmaktayız. Şirketimiz yıllarca sahalarda aktif olarak görev yapmış ve birçok başarılı projeye imza atmış 2 mühendis 1 girişimci tarafından kurulmuştur. Değişen teknolojik döneme ayak uydurabilmek ve teknolojinin gelişimi ile sağlanan kolaylıkları sizlere sunabilmek adına; OG-AG Enerji sistemlerinden, A sınıfı ofis binalarına, otel binalarından, metro elektrifikasyonlarına, akıllı bina teknolojilerinden, pano imalatına kadar tüm hizmet alanlarımızda sizlere hizmet sunabilmek adına istekli ve kararlıyız.

Doğru Fiyat Politikası

Kullanılan malzeme, uygulanan işçilik ile en iyi kaliteyi en uygun fiyata sunmaya devam ediyoruz.

Zamanında Teslimat

Projelerin söz verilen teslim tarihlerinde teslim edilmesi için tüm kadromuz ile 7/24 hizmet veriyoruz.

Teslimat Sonrası Destek

Teslim edilen projelerin idamesi kapsamında 7X24 hizmet.

MİSYONUMUZ

PE Project olarak amacımız, çalışanlarımızı ve projelerimizi güçlendirerek, sürekli üreten, sürdürülebilirliği olan, bugünün dünden, yarının bugünden daha başarılı ve kaliteli olabilmesi için durmaksızın çalışmak ve başarıya ulaşmak, takım arkadaşlarımız ve müşterilerimiz ile oluşturduğumuz bağlarımızı güçlendirmek adına tutkumuz, azmimiz ve kararlılığımızı sürekli canlı tutmaktır.

VİZYON ve DEĞERLERİMİZ

Şirketimiz tarafından alınan her kararın arkasında çalışanlarımızın, müşterilerimizin, paydaşlarımızın ve halkımızın faydası gözetilmektedir. Başarımızın, iş hayatımızda gösterdiğimiz çaba ve eğitime paralel olarak şekilleneceğinin farkında ve bilincinde olarak, çalışma arkadaşlarımızı ve kendimizi her zaman geliştirmeye açık ve sürekli öğrenmeyi hedefleyen bir karakteristik yapı ile hareket etmekteyiz.

En büyük önceliğimiz güvenliktir. En önemli sözümüz her bir çalışanımızın akşam evlerine sağlıklı bir şekilde varabilmesini sağlamaktır. Güvenli iş ortamının sağlanması ile müşterilerimiz ile aramızdaki bağında güçlü ve etkili olacağının bilincindeyiz.

Değerlerimiz sadece bu sayfada yazılmakla kalmamakta, her gün tarafımızdan yaşanarak süreklilik ve tekrar arz etmektedir. Değerlerimizi her gün yaşamanın en büyük ilham ve motivasyon kaynağı yaşadığımız coğrafyanın güzel insanları ve kültürüdür. Değerlerimizin motivasyon kaynağı olan bu güç ile kendimizi her gün geliştirmeye devam edeceğiz.